Skąd ten pomysł? 

Jestem CODA – słyszące dziecko niesłyszących rodziców. Stąd moim pierwszym językiem był język migowy, który aż dotąd towarzyszy mi w codziennym życiu zarówno w pracy, jak i w domu rodzinnym.

Z własnego doświadczenia wiem jak ważna jest nauka języka migowego i jak wiele osób Głuchych ma potrzebę swobodnej komunikacji z nami.

Dlatego postawiłam sobie za cel poszerzać wiedzę o osobach Głuchych i sprawić, żeby jak najwięcej osób chciało się nauczyć języka migowego. 

Nauczanie to nie tylko moja praca, ale też wielka pasja, którą staram się rozwijać, dlatego podnoszę swoje kwalifikacje gwarantując Wam usługi na najwyższym poziomie.

Trochę o mnie

Ukończyłam studia licencjackie pedagogiczne, obecnie uzupełniam je studiami magisterskimi oraz podyplomowymi z zakresu surdopedagogiki.

Językiem migowym interesuje i posługuje się od dzieciństwa. Swoją przyszłość wiążę z językiem migowym dlatego stałe rozwijam swoje zainteresowanie i podnoszę kwalifikacje. 

Pracuję jako tłumacz migowy na linii medycznej, nauczam w szkole policealnej języka migowego, udzielam się jako wolontariusz w fundacji tłumacząc informację na język migowy oraz prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia z języka migowego.


Kwalifikacje

Wpis z rejestru tłumaczy języka migowego

„Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” – Dlatego ciągle podnosze swoje kwalifikacje i jestem w trakcie robienia kolejnych stopni języka migowego

Możemy porozmawiać na

Jeżeli nie znalazłeś tutaj swojego komunikatora napisz do mnie. Na pewno znajdziemy rozwiązanie