O nas

Poznaj firmę Pomigam – lidera w dziedzinie nauczania i tłumaczeń języka migowego

Nasza Misja

Naszą misją jest przełamywanie barier komunikacyjnych i zapewnianie pełnego dostępu do informacji oraz usług dla osób niesłyszących i niedosłyszących.

Nasza wizja

Dążymy do tego, aby nasze działania przyczyniały się do budowania świata, w którym komunikacja jest dostępna dla wszystkich, a różnorodność jest traktowana jako wartość dodana. 
Nasza wizja to świat bez barier, w którym każdy ma możliwość pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, kulturalnym i zawodowym.

Skąd ten pomysł? 

Jestem CODA – słyszące dziecko niesłyszących rodziców. Stąd moim pierwszym językiem był język migowy, który aż dotąd towarzyszy mi w codziennym życiu zarówno w pracy, jak i w domu rodzinnym.

Z własnego doświadczenia wiem, jak ważna jest nauka języka migowego i jak wiele osób Głuchych ma potrzebę swobodnej komunikacji z nami.

Dlatego postawiłam sobie za cel poszerzać wiedzę o osobach Głuchych i sprawić, żeby jak najwięcej osób chciało się nauczyć języka migowego. 

Nauczanie to nie tylko moja praca, ale też wielka pasja, którą stale rozwijam podnosząc swoje kwalifikacje i gwarantując Wam usługi na najwyższym poziomie.

Aleksandra Pyrek

Właścicielka firmy Pomigam

Jestem absolwentką studiów magisterskich pedagogicznych oraz surdopedagogicznych.

Swoje umiejętności rozwijałam pracując jako tłumacz języka migowego na infolinii medycznej, nauczając w szkole policealnej języka migowego oraz udzielając się jako wolontariusz w fundacji tłumacząc informację na język migowy.

Obecnie łączę pracę z pasją i prowadzę indywidualne i grupowe zajęcia z języka migowego oraz tworzę materiały do jego nauki.


Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzą doświadczeni tłumacze i nauczyciele z pasją

Natalia

Cześć z tej strony Natalia, Od urodzenia jestem Głucha. Moja pasja do języka migowego zainspirowała mnie do ukończenia studiów z filologii polskiego języka migowego. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w nauczaniu języka migowego. Wychowując się w słyszącej rodzinie, doskonale opanowałam również język polski, co pozwala mi łączyć oba te światy.

Gosia

Cześć mam na imię Gosia, Jestem absolwentką filologii portugalskiej, zafascynowaną językami obcymi i nieustannie ciekawą świata i ludzi. PJM poznawałam pod okiem lektorów słyszących i Głuchych z różnych regionów Polski, a teraz poszerzam swoje umiejętności, ucząc się innych języków migowych. Największą motywację czerpię z uśmiechów moich zadowolonych uczniów, którzy inspirują mnie do dalszego działania.

Kasia

Cześć jestem Kasia, Specjalizuję się w nauczaniu języka migowego, prowadząc kursy zarówno dla grup, jak i indywidualnych uczestników. Na co dzień pracuję z osobami Głuchymi i słabosłyszącymi ucząc ich języka polskiego pomagając tym samym odnaleźć się w świecie osób słyszących. Moje doświadczenie obejmuje również tłumaczenia na żywo, które wykonuje z pasją.

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Indywidualne podejście

Jakość

Interakcja

SKUTECZNOŚĆ

Profesionalizm

Nasze opinie

Sprawdź co o nas myślą nasi klienci
Kliknij w ikony po więcej szczegółów

Średnia Ocena
0
Średnia Ocena
0
Średnia ocena szkoleń
0